Hakkımızda

Hakkımızda

Vida-Tel Makine

Vida – Tel San. Tic. Ltd. Şti 1998 yılında vida grupları ile PVC ve Alüminyum kapı ve pencere aksesuarlarının imalatı ithalatı ve satışını yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana gelişen yenilenen PVC ve Alüminyum doğrama sektöründeki ilerlemelerle birlikte, Firmamız da bu ilerlemeye ayak uydurmuş, kendini yenilemiş sadece satış değil PVC ve Alüminyum doğramalarda kullanılan yardımcı ürünlerin üretimine de başlamıştır.

              Kendini yenileyen firmamız ürün yelpazesini genişleterek Pliseli sineklik imalatına da başlamıştır. Pliseli sineklik imalatında kullanılan aksesuarların üretimini de yapan Firmamız müşterilerine verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet pörtfeyini genişleterek sektördeki yenilikçi, kaliteli ve güvenilirliğini her zaman korumuştur.

              Konusunda lider markaların yüksek kalitede, güvenli ve kullanışlı aksesuarlarının temini için çözüm ortağınız olarak uzman ve tecrübeli ekibimiz ile her an hizmet vermek üzere Vida – Tel San. Tic. Ltd. Şti. olarak yanınızdayız.

             

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyacınız olan ürünleri sizlerin istediği şekilde üretiyor ve tam zamanında teslimat ve montaj ile sizlere söz verdiğimiz sürede tamamlıyoruz.

500+

Üretilen Parça

300+

Tamamlanan Proje

250+

Teslim Edilen İş

350+

Mutlu Müşteri
X